6/16/2015

White&Stripes | 16.06.2015 + KONKURS






Kolejny zestaw, nieco bardziej wakacyjny niż ostatni, ale dalej dość prosty i klasyczny jak dla mnie.
Poniżej znajdziecie odnośniki do sklepów z ubraniami. Dodatkowo, mam dla was konkurs! Gra toczy się o niemałą stawkę więc zapraszam wszystkich do wzięcia udziału, ponieważ jest to banalnie proste! (Więcej informacji poniżej) Mam nadzieję, że pogoda dopiszę, a ja będę mogła w końcu zrobić jakąś porządną sesję. Chciałam poznać waszą opinię, czy dalej mam dodawać takie zestawy jak ten i poprzedni? Czy chcecie kolejne konkursy? Wszystkie propozycje piszcie w komentarzach. 
A tymczasem zapraszam do zdjęć 'outfit'u' + odnośników i konkursu poniżej! 

Foto: @Ad








Spodenki - ROMWE   |   Buty - Converse   |   Bluzka - ROMWE   |   Plecak -  SheIn    |  Zegarek - Reserved

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


KONKURS!
A w nim do wygrania kupon za zakupy w SheIn o łącznej wartości 120$
 (Przy obecnym kursie to około 440zł)

Aby wziąć udział w konkursie należy:
1. Zarejestrować się na stronie SheIn:  > klik <
2. Polubić stronę www.facebook.com/SheInside
3. Pozostawić poniżej komentarz a w jego treści podaj swoje imię i nazwisko oraz adres e-mail,
najlepiej ten sam który użyliście do rejestracji na SheIn (potrzebny do kontaktu) I to  tyle :)


 Zgłoszenia do konkursu nadsyłajcie od dziś aż do 28.06.2015r.
 Losowanie przeprowadzę 29.06.2015r. Film z losowania będzie można bezpośrednio zobaczyć na moim Snapie
 ( czornychomik ) a także na Facebooku i blogu! 

233 komentarze:

  1. Łuhu fajnie, że w konkursie nie trzeba objawiać żadnych zdolnosci artystyznych czy cos xd i dalej rób posty z ootd! Są cudne

    OdpowiedzUsuń
  2. Biorę udział :)
    Patusia_16_2000@interia.pl

    OdpowiedzUsuń
  3. Cudowne zdjęcia :D Zrobiłabyś tutorial do fryzury może ?:)

    OdpowiedzUsuń
  4. Dominika Staszczak dominika19_98@o2.pl

    OdpowiedzUsuń
  5. karolinakarpinska916@gmail.com
    Karolina Karpińska :)

    OdpowiedzUsuń
  6. Paulina Powązka perseveree@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  7. Justyna Miś
    justynapaznokcie@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  8. Julia Kupiec
    julia-kupiec@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  9. Ania Rogozińska
    aniarogozinska98@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  10. Ale mega ten outfit! ♥
    Klaudia Zioberczyk
    klauzio@spoko.pl

    OdpowiedzUsuń
  11. Izabela Gromuł
    Izagromul2@wp.pl
    ;)

    OdpowiedzUsuń
  12. Świetny post. Częściej rób posty ootd :)
    + biorę udział
    Roksana Szczepanek roksank1996@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  13. Weronika Ziemian
    ziemian.weronika@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  14. Martyna Kaczmarczyk
    martyna__11@onet.eu
    +świetna stylizacja! :)

    OdpowiedzUsuń
  15. Dorota Łuczak

    dorotaluczak1997@o2.pl

    :)

    OdpowiedzUsuń
  16. Karolina Podkowińska
    karinka2110@o2.pl

    OdpowiedzUsuń
  17. Martyna Durałek
    martynaduralek@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  18. Mam jedną spódniczkę z SheInside i jestem w niej zakochana, więc cudownie byłoby mieć więcej ubrań stamtąd <3
    Ja bardzo lubię Twoje posty z zestawami, bo masz gust :))

    Angelika Sadokierska
    elfinka93@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  19. Martyna Lipińska
    martyna.lipinska98@poczta.onet.pl

    OdpowiedzUsuń
  20. Patrycja Jędrzejczyk
    jedrzejczykpatrycja@o2.pl ;P

    OdpowiedzUsuń
  21. Daria Mochalska
    mochalska.daria@wp.pl :)

    OdpowiedzUsuń
  22. Kinga Goleń
    rozalianna.kinga@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  23. Dominika Mientka


    mienciutkaa@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  24. Magdalena Przewieślik
    madzia_kk11@o2.pl

    OdpowiedzUsuń
  25. Ola Korona okorona@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  26. Karolina Michno karola_mmm@o2.pl

    OdpowiedzUsuń
  27. Klaudia Tatarek
    k.tatarek@interia.pl

    OdpowiedzUsuń
  28. Paula Palczak
    ppalczak@onet.pl
    :-*

    OdpowiedzUsuń
  29. Milena Puchalska milepuchh@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  30. Julia Olbryś
    juliaolbrys@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  31. Aleksandra Kalinowska aleksandrak1128@gmail.com :)

    OdpowiedzUsuń
  32. Skąd branzoletka? :)

    OdpowiedzUsuń
  33. Paula Patla
    pp97@vp.pl

    OdpowiedzUsuń
  34. Magdalena Marzec
    magda060100@o2.pl

    OdpowiedzUsuń
  35. Aldona Sawicka
    aks0001@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  36. Ten komentarz został usunięty przez autora.

    OdpowiedzUsuń
  37. Twoje zestawy ubraniowe są proste, co dla mnie równa się z najlepsze! :)

    Monika Chodzińska
    e-mail: passionsofcolourday@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  38. Rewelacyjny zestaw :) Zdecydowanie dodawaj więcej ootd :)

    OdpowiedzUsuń
  39. Piękny zestaw , najbardziej zachwyciła mnie fryzura :) Zrobiłaś ją sama ? Ja miałam podobną na studniówce , ale nie potrafię jej sobie zrobić sama :( a bardzo bym chciała , pięknie wygląda . Owinęłaś włosy po prostu wokół opaski ? Czy to jest bardziej skomplikowane ? :)

    OdpowiedzUsuń
  40. Julia Haziak
    haziakj@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  41. Paulina Grzegorczyk
    paulinaannagrzegorczyk@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  42. Agnieszka Zwolińska
    agniiecha@o2.pl

    OdpowiedzUsuń
  43. Dominika Bieleń
    minia98@interia.pl

    OdpowiedzUsuń
  44. karolinka.gawot@gmail.com
    Karolina Gawot

    OdpowiedzUsuń
  45. Patrycja Szarmach
    patrycjaszarmach@o2.pl :)

    OdpowiedzUsuń
  46. Martyna Knap
    martyna.knap@onet.eu

    OdpowiedzUsuń
  47. Świetny blog ! uwielbiam czytać Twoje posty !:)

    Agata Szymczuk
    agataa.szymczuk@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  48. Beata Mencel
    beata5535@interia.pl

    OdpowiedzUsuń
  49. Natalka Sobolewska
    nat.sob7@gmail.com
    :)

    OdpowiedzUsuń
  50. Jagoda Adamczyk
    jagoda.adamczyk98@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  51. Magda Szewczyk
    dratewka181@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  52. Weronika Wierzgacz ;)
    weronika.wierzgacz@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  53. Ada Żuchowska
    Ada.zuchowska@hotmail.com

    OdpowiedzUsuń
  54. Małgorzata Masłowska
    m.maslowska19@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  55. Magdalena Kępińska
    mkepinska@op.pl
    :)

    OdpowiedzUsuń
  56. Daria Wolińska
    dariawolinska228@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  57. Gabriela Sasak
    gabi1999@onet.com.pl

    OdpowiedzUsuń
  58. Julia Rozmus
    ofjuliarozmus@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  59. Aleksandra Betlej
    aleksandra149@onet.pl

    OdpowiedzUsuń
  60. Julia Niedziela
    julia.29@interia.pl

    OdpowiedzUsuń
  61. Julia Niedziela
    julia.29@interia.pl

    OdpowiedzUsuń
  62. Julia Niedziela
    julia.29@interia.pl

    OdpowiedzUsuń
  63. Karolina Falewicz
    karolciaax99@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  64. Anna Bucholska
    bucholskaa@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  65. Alicja Wankiewicz, ali.wankiewicz@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  66. Nicole Jarzynowska, reniferekniko@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  67. Weronika Ciurzyńska
    weronikaciurzynska99@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  68. Kamila Szałtys
    szaltys.kamila@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  69. Joanna Żołnierowicz
    asaka11@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  70. Magdalena Cybulska
    mcybulska95@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  71. Justyna Poprawa
    dzasta97@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  72. Klaudia Klem
    klaudia8152@buziaczek.pl :)

    OdpowiedzUsuń
  73. Agnieszka Oppa
    agnieszkaoppa@o2.pl

    OdpowiedzUsuń
  74. Monika Michalska
    michalskamonika27@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  75. Julia Wawrzynowicz
    jwawrzynowicz@onet.eu

    OdpowiedzUsuń
  76. Julia Pałęga
    julia.palega@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  77. Paulina Grzegorczyk
    paulinaannagrzegorczyk@gmail.com ;-) właśnie zrobiłam sobie niedawno całkiem fajne "polowanie" na rzeczy od nich <3

    OdpowiedzUsuń
  78. spróbuję, a nóż się uda ;)

    Aleksandra Zaręba

    aleksandra.zareba@op.pl

    OdpowiedzUsuń
  79. Georgeta Iovan
    scumpik_anna20@yahoo.com
    Thank you,i want so much win for my wedding,this year,but never no luck :(((

    OdpowiedzUsuń
  80. Alicja Prus
    alicjapruss@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  81. Justyna Łęcka
    justynaleckaa@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  82. Wiola Szyszkowska
    wila1996@o2.pl :)
    PS. jesteś urocza, trzymam kciuki żebyś spełniła wszystkie swoje marzenia, bo zasługujesz : )

    OdpowiedzUsuń
  83. Aleksandra Stępień
    olciaaa95@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  84. Patrycja Wachowska
    patysia1814@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  85. Ania Kasperek
    ania.bania123@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  86. Kamila Janas
    kamilaj10@interia.pl

    OdpowiedzUsuń
  87. Wiktoria Szymczak
    szymczak_wiktoria@o2.pl

    OdpowiedzUsuń
  88. Ewelina Sitnik
    ewsitnik@gmail.com
    :)

    OdpowiedzUsuń
  89. Izabela Górska
    iza.gorska.1@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  90. Kamila Nagi
    kamilajoanna.nagi@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  91. kladia1999@o2.pl
    Klaudia Konefał

    OdpowiedzUsuń
  92. Adrianna Banach
    ada-banach@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  93. Izabela Banasiak
    artisticmess@poczta.fm

    OdpowiedzUsuń
  94. Wiktoria Lipińska
    wickeymouse@o2.pl

    OdpowiedzUsuń
  95. Marta Kabała
    martakabala123@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  96. Justyna Prysok
    miszczuu7@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  97. Wiktoria Czaplińska
    wiktoriaczapla1998@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  98. Kamila Kwiatkowska
    kwiatkowska.kamila96@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  99. Bardzo fajne zdjęcia :) Śliczna bransoletka :) i super stylizacja :)

    OdpowiedzUsuń
  100. Nikola Sucheta
    bujajsieskarbie1@interia.pl

    OdpowiedzUsuń
  101. Weronika Wicher wicherw1104@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  102. Milena Kot
    milena035@o2.pl

    OdpowiedzUsuń
  103. Aleksandra Durlak
    Aleksandra12067@o2.pl

    OdpowiedzUsuń
  104. Justyna Łuczka
    justys0081@Wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  105. Sandra Pstrucha
    sandra_ps@o2.pl

    OdpowiedzUsuń
  106. Julia Madalińska
    wszystkojulia@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  107. Julia Madalińska
    wszystkojulia@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  108. Justyna Majdak
    justynajestem15@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  109. Karolina Dąbrowska k.dabrowska6@o2.pl

    OdpowiedzUsuń
  110. Paulina Gadomska
    pavlina@onet.pl

    OdpowiedzUsuń
  111. Anna Sołtysik
    anne120496@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  112. Proszę napisz jak zrobiłaś tę fryzurkę! Jest boska. :)

    OdpowiedzUsuń
  113. Martyna Szopa
    martynaszopa96@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  114. Sonia Kosmala
    sonia10@buziaczek.pl

    OdpowiedzUsuń
  115. Betina Grohlich
    bgrohlich@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  116. Beata Kawalec, kawalec.b@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  117. Renata Otręba
    reniaaa.otreba@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  118. Gotowe :)

    Emila Salamon
    emilkasal@wp.pl

    Cudowna stylizacja, taka świeża :)

    OdpowiedzUsuń
  119. Patrycja Szabłowska
    pati-2.2@wp.pl
    :)

    OdpowiedzUsuń
  120. Martyna Mańkowska
    tysiaax33@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  121. Agata Sędzielewska
    agata.sedzielewska@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  122. Sandra Jarosławska
    Sandra33661@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  123. Anna Buiovska
    abuiovska@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  124. https://www.facebook.com/adriana.lautarescu/posts/750763005046914
    adriana.lautarescu
    lautarescuadriana@yahoo.com

    OdpowiedzUsuń
  125. ioana alexandrescu18 czerwca 2015 15:00

    https://www.facebook.com/ioana.alexandrescu.3/posts/785227321596381
    ungureanu ioana
    ungureanuioana47@yahoo.com

    OdpowiedzUsuń
  126. Kamila Radomska kamila.rradomska@o2.pl

    OdpowiedzUsuń
  127. Gabriela Jachym
    gabrielajachym@hotmail.com

    OdpowiedzUsuń
  128. Zosia Stanek
    zosia15132@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  129. Karolina Poterałowicz
    karo2001lina@interia.pl

    OdpowiedzUsuń
  130. Maja Sikorska
    majahope3@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  131. Ewelina Chełmecka
    ewelina.chelmecka@onet.eu

    OdpowiedzUsuń
  132. Martyna Chojnacka
    martyna_chojnacka@onet.pl

    OdpowiedzUsuń
  133. Dominika Stasiak
    dominikastasiak1@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  134. Gabriela Majcherczak
    E-mail : gabim@poczta.onet.pl

    OdpowiedzUsuń
  135. Gabriela Majcherczak
    E-mail : gabim@poczta.onet.pl

    OdpowiedzUsuń
  136. Monika Ilska
    e-mail: monika.i98@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  137. Jak zwykle piękne zdjęcia :)
    Angelika Martyn
    andziathere@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  138. Agnieszka Lepkowska
    aga.lepkowska@yahoo.co.uk

    OdpowiedzUsuń
  139. lautarescudaniel@yahoo.com
    lautarescu daniel

    OdpowiedzUsuń
  140. Jowita Kołodziej
    agata200221@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  141. Marika Wojtczak

    marikaw188@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  142. Natalia Kuśnierz
    kusnierzn@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  143. Martyna, świetny post! Chyba mój ulubiony :3 Bardzo podoba mi się plecak, będziesz go sprzedawała? Jeśli tak to chętnie bym go odkupiła :)

    OdpowiedzUsuń
  144. ale jestes piękna! a spodenki są świetne :)

    OdpowiedzUsuń
  145. Klaudia Jasek

    jasekklaudia@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  146. Wiktoria Nowak
    wiktoriaanowak98@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  147. Wiktoria Nowak
    wiktoriaanowak98@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  148. Wiktoria Nowak
    wiktoriaanowak98@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  149. Sonia Maroszek sonia.maroszek.98@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  150. Ślicznie wyglądasz! A tutorial do fryzury by się przydał ^^

    Małgorzata Wojdyła
    marg94@o2.pl

    OdpowiedzUsuń
  151. Monika Domogała
    00monikaaa00@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  152. Nikola Ciołkosz
    nikola.c@onet.pl

    OdpowiedzUsuń
  153. Aleksandra Abłażewicz
    olsonek123@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  154. Marta Pławecka
    marta.jackson96@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  155. Anna Białobrzeska
    abialobrzeska00@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  156. Daria Kędziora
    dariakedzioraa@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  157. Daria Kędziora
    dariakedzioraa@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  158. Amanda Mucha :D
    amanda.mucha@op.pl

    OdpowiedzUsuń
  159. JULIA JEZIORNA
    Email: juliajeziorna@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  160. Martyna Onuczyńska
    martyna.onuczynska@yahoo.pl

    OdpowiedzUsuń
  161. Ewelina Mirota, ewelinamirota@interia.pl

    OdpowiedzUsuń
  162. Sylwia Jakutowicz
    s.jakutowicz@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  163. Klaudia Chowaniec
    disparoscatti@vp.pl

    OdpowiedzUsuń
  164. Magdalena Krygier
    magda.krygier@o2.pl

    OdpowiedzUsuń
  165. Magdalena Sroka
    magdalena.sroka96@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  166. Asia Czarnecka
    vivane15@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  167. Justyna Gluza
    justyna.gluza15@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  168. Klaudia Szałaj
    klaudiafotografia@onet.pl

    OdpowiedzUsuń
  169. Alina Prochowska
    ala.prochowska@op.pl

    OdpowiedzUsuń
  170. Anna Białecka
    annabialecka10@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  171. Jolanta Andrusiak
    andrusiak.jola@o2.pl

    OdpowiedzUsuń
  172. Sylwia Walo
    sylwia-2515@o2.pl

    OdpowiedzUsuń
  173. Małgorzata Jacek
    gocha98.pl@onet.pl

    OdpowiedzUsuń
  174. Karolina Guściora
    karraach3@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  175. Ten komentarz został usunięty przez autora.

    OdpowiedzUsuń