6/26/2015

500 000 wyświetleń + nowy layout bloga!500 000! Nawet nie wiem kiedy to minęło!
Gdy zaczęłam pisać bloga tak trochę częściej, nawet nie zwróciłam uwagi na wyświetlenia, a teraz? Teraz jest was tu coraz to więcej, więcej i więcej! Dzięki temu wiem, że robię to dobrze. Chyba znalazłam kolejną rzecz, która nie dość, że sprawia mi przyjemność to jeszcze podoba się wam i dostaję z tego powodu ogrom pozytywnych komentarzy! 
Dobra i tak jestem spóźniona, bo już ponad 530 000 wyświetleń, ale tak czy siak, chciałam Wam tutaj bardzo serdecznie podziękować.
 Nic tylko czekam na 1 000 000! 

Jak już pewnie zdążyliście zauważyć zmieniłam wygląd i układ mojego bloga na bardziej przejrzysty, czytelny i bardziej 'blogowy'.
 A to wszystko dzięki Blokotek
Jest to blog, na którym znajdziecie ciekawe szablony, gadżety, dodatki na wasze blogi +wiele pomocnych filmików czy tutoriali jak zmienić wygląd story. Dziękuję bardzo za użyczenie mi tego szablonu i miłą współpracę! 
Wielkie dzięki również dla mojego brata, który przez 3 godziny siedział i grzebał razem ze mną w HTML tego szablonu. Bo jednak szablon to tylko szablon. trzeba było dodać dużo spersonalizowanych rzeczy, które jednak nie okazały się takim banałem, jak to a na lekcjach informatyki! 


Mam nadzieję, że wam tak samo jak mnie podoba się prowadzenie bloga i z dnia na dzień z posta na post wkręcam się w to bardziej. W niedalekiej przyszłości zapowiada się jeszcze kilka myślę, fajnych współprac, może jakieś konkursy dla was? Co wy na to?! Piszcie w komentarzach czy podoba się wam nowy wygląd i jaki post najchętniej przeczytalibyście a ja postaram się go zrobić!
+Małymi kroczkami wkraczam w YouTuba więc do zobaczenia!
++Życzę Wam miłych, słonecznych, nieprzespanych czasem szalonych ale i bezpiecznych wakacji!


PS Przypominam o trwającym konkursie! >klik<
5 komentarzy:

 1. Jest świetnie Mat! <3 A konkursy oczywiście, bardzo chętnie :D + pisz, pisz, pisz bo jesteś w tym mega :*

  OdpowiedzUsuń
 2. Takie zmiany mi sie bardzo podobaja i gratuluje takiej ogladalnosci! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Zasłużona statystyka! Jesteś wspaniała! <3

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratulacje z okazji tylu wyświetleń! :)) Świetny jest ten nowy wygląd! Tylko udzielaj się tuu częścieej! <3

  OdpowiedzUsuń