9/21/2014

Sesja: Weronika Janosz


Hej Ho.
Czas nadrobić zaległości z sesji. Zaczynam od ostatniej sesji z Weroniką, która wywołała dość dużo 'kontrowersji' oraz ciekawe konwersacje. Myślałam, czy nie nazwać sesji "artysto, na próżno szukasz zrozumienia. Tak też było, nie raz czytałam ze Werr ma reklamówkę na głownie i że niektórzy tego nie rozumieją... Bo tak też jest, dla jednych to zwykłe zdjęcie na którym modelka owinięta jest płaszczem przeciwdeszczowym a dla innych jest to po prostu artystyczna wizja czegoś. No i rozumiem, że nie każdy mógł załapać o co w tym wszystkim chodziło, ale nie należy od razu obrażać autora, co nie? Niestety miałam takie przypadki, ale wolę o tym zapomnieć. Dziękuję natomiast, wszystkim tym, którzy jednak mają coś z artysty i ich wyobraźnia nie jest ciasno okrojona. Dziękuję za wszystkie miłe słowa, komentarze w kierunku moim i prac. Bardzo miło czytało mi się na asku, gdy ludzie pisali z czym im się kojarzy to zdjęcie albo jakie sceny przychodzą im na myśl kiedy patrzą na te zdjęcia. Fajne jest to, że każdy miał inną wizję czyli każdy inaczej odebrał tą sesje. Bardzo mnie to cieszy, ponieważ pamiętajmy, że sztuka ma nas wywoływać reakcje, nie koniecznie pozytywne.


Lepsza jakość zdjęć www.plus.google/photos/martynaczarnynoga


FILMIK Z SESJI ZROBIONY PRZEZ AD.<311 komentarzy:

 1. Świetnie wygląda! :)

  Pozdrawiam
  __________
  truskawkowa-fiesta.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Zdjęcia są fenomenalne!
  prześliczna modelka :)

  OdpowiedzUsuń
 3. aaaaaa! Te zdjęcia są wspaniałe!

  OdpowiedzUsuń
 4. Też nie jestem w stanie określić do końca, jak rozumiem przekaz tych zdjęć - bo w sumie po co miałabym to robić? Dla mnie sztuka jest sztuką, nie musi znaczyć nic :) Odbiera się ją instynktownie..
  A tutaj każde zdjęcie jest przyjemne dla oka, wykonane profesjonalnie, estetyczne. Modelka ma bardzo plastyczną urodę, jest ładna, "gra" twarzą. Nigdy wcześniej nie widziałam takich portretów. Jest ciekawie. Fotografie mają zachowane dobre proporcje, jak na porządnym obrazie, kolory kontrastując, tworzą pewną całość. Ogólnie wszystko na plus i dawaj do przodu, bo masz ogromny talent i mnóstwo świetnych pomysłów. :) Ludźmi się nie przejmuj aż tak bardzo, wiadomo, że każdy ma inne zdanie, a niestety nie wszyscy potrafią wyrazić konstruktywnej krytyki - "hejtują" na prawo i lewo. Oczywiście nie wszyscy muszą Ci słodzić, ale kieruj się raczej własnym instynktem twórczym, aniżeli czyjąś opinią. Pamiętaj, że agresja wynika ze strachu oraz ignorancji, a ludzie boją się czegoś, czego do końca nie rozumieją. ;) Pozdrawiam Cię serdecznie i życzę Ci powodzenia w dalszej pracy! ~Martyna L.

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo mi się podobają te zdjęcia, razem z Weroniką tworzycie fantastyczny duet! :D ♥
  Poza tym to zgadzam się w 100% z powyższym komentarzem Martyny. ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Gdzie Weronika kupiła te świetne spodnie ?:)

  OdpowiedzUsuń
 7. Jak dla mnie - MEGA !

  OdpowiedzUsuń
 8. piękne,piękne,piękne! Nie jakieś zwykłe,nudne portrety, uwielbiam Cię! <3

  OdpowiedzUsuń
 9. a mnie sie bardzo podoba :)) śliczna dziewczyna na zdjęciach i w rzeczywistości. Weroniko, jesli to czytasz.. Idź na kasting do top model ! jestes niesamowita :))

  OdpowiedzUsuń
 10. super sesja :D jakiego filtru zazwyczaj używasz na obiektyw, chodzi mi o sesje plenerowe :)

  OdpowiedzUsuń